מחלקה סיעודית בית גיל פז

בית אבות סיעודי במרכז

בית אבות סיעודי במרכז יכול לשמש כל אדם, שזקוק לסיוע בפעילויות הבסיסיות ביותר. ברוב המקרים מדובר על קשישים או אנשים מבוגרים, הסובלים מפציעה או מחלה, המקשה על התפקוד היומיומי שלהם. במקרים מסוג זה נהוג לרוב לבחור בין בית אבות סיעודי לבין מטפל צמוד, על מנת לספק ליווי וסיוע לכל אורך היום, במטרה לשמור על היכולת לנהל אורח חיים עצמאי ומכובד. ברוב המקרים, מומלץ לבחור באופציה של בית אבות סיעודי ומקצועי, שיוכל לספק לקשיש את כל הצרכים הדרושים לו, תוך כדי הקפדה על יחס חם, משפחתי וביתי. יש לזכור כי קשישים רבים סובלים מתחושה קשה של בדידות, לכן רק הגיוני לספק עבורם את המסגרת המתאימה ביותר, שתוכל להעניק להם חיי חברה עשירים יותר, פעילויות העשרה, חוגים, הרצאות ועוד.

אנו בבית גיל פז מעניקים לדיירים שלנו את הטיפול הרפואי האופטימלי ביותר, לצד פעילויות פנאי והעשרה המותאמות ליכולות ולצרכים שלהם. אנו מעסיקים אך ורק אנשי מקצוע מנוסים ומקצועיים, הבונים לכל קשיש את תוכנית הטיפול המותאמת לצרכים ולרצונות שלו, במטרה להעניק לו תחושה ביתית ומשפחתית ככל הניתן.

בית אבות סיעודי במרכז

בית אבות סיעודי במרכז – כל היתרונות שכדאי להכיר

קודם כל, כדאי להדגיש כי ניתן למצוא בארץ לא מעט סוגים שונים של בתי אבות, לכן חשוב לוודא מראש האם מדובר על בית אבות המכיל מחלקה סיעודית. מחלקה מסוג זה מתאימה לכל אדם, המתקשה בפעילות יומיומית בסיסית, כגון היכולת לנוע בצורה עצמאית, להתלבש, להתקלח, לאכול, לשכב או לקום. בית אבות סיעודי יוכל לספק לכם יחס חם ואישי, במטרה להעניק לכם תחושה של בית עם השגחה ופיקוח 24/7. בית האבות מכיל צוות מקצועי ואיכותי, הנהנה משנים של וותק וניסיון בתחום. צוות העובדים מעניק יחס חם ומשפחתי לכל דייר, במטרה להעניק לו תחושה נעימה ונינוחה יותר. כמו כן, כל דייר זוכה לתוכנית טיפול האידיאלית ביותר לצרכים שלו, על מנת להתאים עבורו את הטיפול המדויק והאפקטיבי ביותר. יש לזכור כי קשישים רבים סובלים ממחלות רקע שונות, לכן בית אבות סיעודי יוכל לספק להם טיפול רפואי ומקיף בכל שעות היום והלילה.

דגשים שחשוב לזכור לגבי בית אבות סיעודי במרכז

יש לזכור כי בית אבות סיעודי מסוגל לספק מענה רגשי לדייריו, מאחר ורוב הקשישים סובלים מבדידות ואף מדיכאון. רבים מוצאים את עצמם בודדים ועריריים בגיל מבוגר, לכן בית האבות מהווה את הפתרון המושלם ביותר עבורם. מדובר על מסגרת המספקת לא רק טיפול רפואי וסיוע בפעילויות היומיום השונות, אלא גם מסגרת חברתית, המספקת מענה חברתי ורגשי. מדובר על דרך יעילה להימנע מדיכאון ומהדרדרות נוספת במצבו של הקשיש.

אנו בבית גיל פז נשמח לספק לכם את הפתרון המושלם ביותר עבורכם או עבור האנשים היקרים לכם. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר.