מחלקה סיעודית בית גיל פז

מחלקה סיעודית מורכבת

מחלקה סיעודית מורכבת יכולה לספק את המענה המושלם למגוון רחב של מטופלים, הזקוקים לסיוע ופיקוח צמוד 24/7. מחלקה מסוג זה מכילה צוות עובדים מנוסה ומקצועי, המסוגל לספק טיפול מקצועי ופרטני לכל מטופל. היום בזכות התפתחות הטכנולוגיה, ניתן ליהנות מהתשתיות הרפואיות המתקדמות ביותר, במטרה לספק לכל מטופל תוכנית טיפול המותאמת באופן אישי לצרכים שלו. בצורה כזאת, ניתן להעניק לכל אחד מהמטופלים סביבה נעימה, משפחתית ומחבקת, במטרה לשפר את איכות חייו ולספק טיפול בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

אנו בבית גיל פז נהנים מיותר משני עשורים של וותק וניסיון בתחום. כל העובדים שלנו מקפידים על יחס אישי ומקצועי, תוך כדי התאמת תוכנית הטיפול לצרכים של המטופל. מעבר לכך, אנו מספקים פעילויות פנאי והעשרה, בהתאם ליכולות ולצרכים של המטופלים, על מנת לספק להם את היכולת להזדקן בכבוד, תוך כדי פיקוח תמידי ומתן טיפול רפואי.

מחלקה סיעודית מורכבת

מחלקה סיעודית מורכבת – דגשים חשובים שכדאי להכיר

קודם כל, חשוב להבין כי מטופלים המוגדרים במעמד סיעודי מורכב, זקוקים לפיקוח צמוד ולטיפול רפואי וסיעודי ברמה של 24/7. מדובר על מטופלים המתקשים לבצע פעולות יומיומיות בסיסיות, כגון להתקלח, להתלבש, לאכול ולנוע בצורה עצמאית. במקרים מסוג זה, אין מנוס מאשר אשפוז במחלקה סיעודית, במטרה לספק למטופלים את היכולת לשפר את איכות החיים וליהנות מטיפול רפואי וסיעודי בהתאמה אישית. מחלקה מסוג זה חייבת להעסיק אך ורק עובדים מנוסים ומוסמכים, המתמחים בתחום ומסוגלים להעניק למטופלים טיפול רפואי מקצועי לצד יחס חם ומשפחתי. מעבר לכך, מחלקות סיעודיות מורכבות מספקות גם טיפול תומך, שמטרתו העיקרית היא למנוע סבל מהמטופל ולאפשר לו חיים נוחים ונעימים ככל הניתן.

מחלקה סיעודית מורכבת – למי זה מתאים וכיצד לבחור נכון?

מטופלים שהוגדרו על ידי קופות החולים ומשרד הבריאות בתור מטופלים סיעודיים מורכבים, הינם מטופלים תשושי נפש או סיעודיים, שמצבם מוגדר כקבוע. מטופלים אלו זקוקים לצוות בעל מיומנויות גבוהות, מאחר והם דורשים טיפול והשגחה קבועים. ישנם פרמטרים ברורים המגדירים מטופל כסיעודי מורכב, למשל מטופל סיעודי שסובל מבעיות רפואיות, שאינן מצריכות אשפוז בבית חולים, אך עדיין יש צורך בניטור רפואי ובטיפול רפואי מותאם אישית. כמו כן, מטופלים סיעודיים הסובלים מפצעי לחץ בדרגה 3 או 4, נחשבים לסיעודיים מורכבים. כמו כן, סיעודי מורכב הינו כל מטופל סיעודי, המצריך מתן עירוי, טיפול תרופתי תוך וורידי, הנשמה, דיאליזה ועוד. לכן חשוב לבחור במחלקה סיעודית מורכבת שתוכל לספק את כל הטיפולים הנדרשים למטופל, לצד הנגשת המידע למטופל ולמשפחתו, הקפדה על בטיחות וכמובן שמירה על היגיינה וסביבה נעימה ונקייה.

אנו בבית גיל פז נשמח לספק לכם או לאנשים היקרים לכם מחלקה סיעודית מורכבת ברמה הגבוהה ביותר. אנו מספקים את כל הטיפולים הנדרשים, במטרה להקל על המטופלים ולספק להם יחס חם ואישי. למידע נוסף, צרו קשר.