מחלקה סיעודית בית גיל פז

בית אבות בפתח תקווה – מחלקה סיעודית

בית אבות בפתח תקווה
בית אבות בפתח תקווה

יקירכם הסיעודיים מתגוררים בעיר פתח תקווה או בסביבה? אנו נשמח לקלוט את היקרים שלכם אל "בית גיל פז" – מחלקה סיעודית בפתח תקווה. מה מייחד את המחלקה הסיעודית שלנו בהשוואה למחלקות אחרות?

  • בית אבות בפתח תקווה ניסיון של מעל ל-30 שנים! 
  • יצירת אווירה של בית וחממה, לא של מחלקה "אפורה"
  • חיזוק הדיירים, העצמתם ושימור היכולות שלהם
  • דגש על טיפוח הפרט ויצירת גשרים חברתיים
  • אדיבות, מסירות והתחייבות טוטאלית לכל דייר
  • מענה מקצועי בדמות דיאטנית, עובדת סוציאלית, פיזיותרפיסט ועוד…

מחלקה סיעודית – לא מה שחשבתם…

הקושי מולו אנחנו נתקלים הוא לרוב לא אל מול הדייר החדש, אלא דווקא מול בני המשפחה. אולי תופתעו, אך אנחנו מבינים אתכם. לעתים, כשחושבים על "מחלקה סיעודית", מדמיינים מחלקה אפורה, קרירה וכזו שמורל, שמחה וחיוכים כלל לא נוכחים בה. בית גיל פז שמה לעצמה למטרה לשמר את איכות החיים של הדיירים שלנו, תוך חיזוקם – ברמה המנטלית והגופנית.

העובדה כי הדיירים שלנו סיעודיים לא הופכת אותם לנטולי רצונות וצרכים, אלא להפך. המצב הסיעודי מדגיש את ייחודו של כל דייר ואת הצרכים האישיים שלו הזקוקים למענה מקצועי. אנו מתחייבים בפניכם כי סבא וסבתא, אבא או אמא, יקבלו את היחס הראוי ביותר, בסביבה חמה ועוטפת. 

אבא או סבא: לא "עוד דייר" אצלנו במחלקה

לצד המענה הרפואי והליווי הסיעודי, חשוב לנו לענות גם על הצורך הרגשי של כל דייר. ככל שמתבגרים אולי לא הולכים קדימה, אך אנו מאמינים שבאמצעות טיפול אדיב וחם, ניתן למנף את איכות החיים של כל דייר אצלנו ב"רום גני זהב". איך אנו עושים זאת? 

  • כל דייר מקבל יחס אישי ואדיב
  • שידוך פתרונות לצרכיו האישיים והרגשיים של הדייר
  • גמישות מלאה תוך שיתוף פעולה מלא אתכם, בני המשפחה

צולחים את המעבר יחד אתכם!

רגע לפני שתגיעו עם יקירכם אל מחלקה סיעודית בפתח תקווה, אנחנו נגיע אליכם. אם בדרך כלל קשה לבני הגיל השלישי להעתיק את חייהם מביתם, הרי שבמצב סיעודי זה יכול להיות קשה אפילו יותר. הניסיון המקצועי שלנו הנפרס על פני 30 שנים, הכשיר אותנו היטב לביצוע מעברים מוצלחים. שיתוף הפעולה שלנו מולכם, בני המשפחה, חיוני ואנחנו מעודדים אותנו. 

בתיאום מולכם, יגיעו עובדת סוציאלית ואחות לטובת ביקור האדם הסיעודי. מטרת הביקור היא להכיר את האדם היקר לכם, כאשר מטרת העל היא למצוא את הפתרון הראוי ביותר למצב הבריאותי. במקרים בהם ניכרים קשיים – פיסיים ומנטליים, מחלקה סיעודית בפתח תקווה היא המענה הראוי והנכון ביותר. דווקא בבית, המקום המוכר והידוע, צרכיו של המטופל הסיעודי לא נעים (או נענים בצורה חלקית).

אל תהססו ליצור איתנו קשר לטובת ייעוץ ראשוני או תיאום ביקור בית אבות בפתח תקווה עם אנשי מקצוע מטעמנו. יחד, נוכל להפוך את חייו של האדם הקרוב אליכם לטובים ומאוזנים.